top of page

Susipažinkime.

Kas yra Pardavimologija?

Objektyviomis žiniomis, tyrimais  ir praktine veikla paremtas mokslas, kurio užduotis - nagrinėjant psichologinę ir ekonominę verslo aplinkos visumą, suprasti ir prognozuoti rinkos dalyvių elgesio normas bei tiksliai nustatyti prekių ar paslaugų įsigijimo veiksnius.

Nuo ko priklauso pardavimų sėkmė?

Pardavimas arba sandorio uždarymas priklauso nuo daugelio faktorių. Nagrinėjant psichologinę ir ekonominę verslo aplinkos visumą, buvo nustatyta, kad egzistuoja be galo daug veiksnių, įtakojančių pardavimo proceso eigą. Kiekvienas iš šių veiksnių, priklausomai nuo situacijos, disponuoja tam tikru svoriu, galinčiu daugiau arba mažiau paveikti sandorio uždarymo tikimybę. Taip pat buvo nustatyta, kad einant sandorio uždarymo link, šis svoris gali kisti ir turėti didesnę arba mažesnę įtakos reikšmę.

Atsižvelgus į konkretaus verslo specifiką ir išanalizavus visus pardavimo proceso dalyvius, galima tiksliai nustatyti sandorio uždarymą įtakojančius veiksnius bei priskirti jiems kintančių svorių sistemą, tokiu būdu užtikrinant maksimalų pardavimų efektyvumą.

Taigi, atsakant į klausimą, kas yra PARDAVIMOLOGIJA - tai trumpiausias kelias iki sandorio uždarymo.

Tomas Černiauskas pardavimu mokymai
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
  • Vkontakte

Tomas Černiauskas

Pardavimai tai ne Menas, Pardavimai tai Mokslas

Sveiki bičiuliai, kolegos, įmonių ir pardavimų skyrių vadovai bei visi tie kas nėra abejingi pardavimams.

Esu Tomas Černiauskas, projekto PARDAVIMOLOGIJA įkūrėjas ir vystytojas, komunikacijos bei viešojo kalbėjimo specialistas, taikomosios psichologijos NLP ir Enneagrama praktikas bei tiesioginių pardavimų ekspertas.
Nuoširdžiai tikiuosi, kad šioje svetainėje rasite daug jums naudingos informacijos, kurią galėsite nedelsiant pritaikyti jūsų pardavimų veikloje. O jeigu pasigesite atsakymų į jums rūpimus klausimus, visada galite kreiptis į mane socialinių tinklų pagalbą.

Palieku jums tiesiogines nuorodas (šalia nuotraukos) ir linkiu nenuleisti rankų, ieškant trumpiausio kelio į pardavimus.

Sėkmės ir iki susitikimo!

bottom of page