top of page
Ieškoti
  • Writer's pictureTomas Černiauskas

PARDAVIMŲ SKRIPTAS (SCENARIJUS) IR JO SVARBA ATLIEKANT ŠALTUS SKAMBUČIUS


Šalti skambučiai – tai pardavimo metodas, kai pardavėjas skambina visiškai naujam potencialiam klientui be išankstinio susitarimo. Šis metodas yra vienas sudėtingiausių pardavimuose ir ne itin mėgstamas pačių pardavėjų. Tačiau tinkamai paruoštas pardavimų skriptas gali ženkliai padidinti pardavimo tikimybę ir galimybę pereiti į kitą sandorio etapą. Tam, kad skriptas suteiktų daugiau naudos, nuolatos atliekami pardavimų mokymai, kaip teisingai naudotis skriptu bei optimizuoti jį pagal individualius pardavėjo poreikius.

Struktūrizuotas veiksmų planas

Pardavimų skriptas suteikia aiškų ir struktūrizuotą pokalbio planą, kaip pristatyti produktą ar paslaugą. Tai padeda pardavėjui išlikti susitelkusiam bei neprarasti telefoninio pokalbio esmės.

Pasitikėjimo ir profesionalumo įvaizdis

Gerai parengtas šaltų skambučių skriptas leidžia pardavėjui sukurti patikimo ir profesionalaus pašnekovo įvaizdį. Tai svarbu, nes pirmasis įspūdis gali turėti didelę įtaką tolesniam santykiui su klientu.

Mažina atmetimo tikimybę

Skriptas padeda numatyti galimus kliento prieštaravimus ir iš anksto parengti tinkamus atsakymus. Tai mažina atmetimo tikimybę ir padeda pardavimo vadybininkui išlaikyti bei kontroliuoti pokalbį. Skriptas neįsisavinamas per vieną kartą, todėl nuolat privalo būti daromi pardavimų mokymai kaip tinkamai naudotis skriptu.

Mokymo įrankis naujiems darbuotojams

Nauji pardavėjai gali naudoti skriptą kaip mokymo įrankį, kuris padeda greičiau įsisavinti produktų žinias ir pardavimo procesą. Tokiu būdu naujas pardavimų vadybininkas kur kas greičiau pasieks norimų rezultatų ir per trumpą laiką generuos įmonei pajamas.

Analizavimas ir tobulinimas

Šaltų skambučių skriptas leidžia įvertinti, kurios pardavimo taktikos veikia geriausiai, ir suteikia galimybę tobulinti pardavimo procesą remiantis grįžtamuoju ryšiu ir rezultatais.

Nors šalti skambučiai gali atrodyti bauginantys, tinkamai paruoštas pardavimų skriptas yra būtinas įrankis, padedantis pardavėjams pasiekti geriausių rezultatų. Skriptas ne tik padeda išlaikyti pokalbio struktūrą, bet ir suteikia pasitikėjimo, mažina atmetimo tikimybę ir padeda tobulinti pardavimo įgūdžius.

2 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page