top of page

Mokymai.

Pardavimų ekspertas - Strategija vedanti į pergalę

Pardavimų ekspertas_edited.jpg

Mokymų metu nagrinėjama, kaip pardavimų ekspertai bendrauja su klientais, supranta jų poreikius ir siūlo tinkamus produktus ar paslaugas. Kaip jie analizuoja rinką, konkurentus ir klientų elgesį, kad sukurtų veiksmingas pardavimų strategijas. Kaip pardavimų ekspertai stebi pardavimų veiklą, seka pardavimų rodiklius ir optimizuoja procesus, ieško naujų klientų, derasi dėl sutarčių ir užtikrina ilgalaikį klientų lojalumą.

Šaltų skambučių profesionalas. Kaip efektyviai pardavinėti telefonu?

Šaltų skambučių profesionalas II

Mokymų metu nagrinėjama, kokie yra sėkmingo šaltų skambučių specialisto bruožai ir kaip efektyviai atlikti šaltus skambučius bei sukurti teigiamą pirmąjį įspūdį. Pristatomas veiksmų algoritmas, kuris lemia šaltų skambučių sėkmę. Aiškinamasi kaip suprasti klientų poreikius ir motyvaciją bei kaip taikyti psichologinius principus pardavimuose. Pristatomi efektyviausi pardavimo metodai ir strategijos bei kaip tinkamai elgtis derybose apdorojant klientų prieštaravimus. Aiškinamasi kaip „šaltų skambučių“ profesionalai sugeba mokytis iš patirties, stebėti savo veiksmus per visą pardavimo procesą ir tobulinti juos.

Nėra pardavimų - nėra verslo. Kaip pradėti verslą teisingai?

Nėra pardavimų - Nėra verslo_edited.png

Mokymų metu nagrinėjama, kodėl svarbu ne tik turėti gerą verslo idėją, bet ir tinkamai ją įgyvendinti. Kalbama apie rizikos valdymą, rinkos analizę ir tinkamos strategijos parinkimą. Atskleidžiama kaip suprasti klientų poreikius, kaip įtikinti juos pirkti ir kaip įveikti pardavimų iššūkius taikant efektyvius pardavimų metodus bei kaip sukurti ilgalaikį ryšį su klientais. Nagrinėjami skirtingi pardavimų kanalai, nuo tradicinių iki internetinių, ir paaiškinam kaip pasirinkti tinkamiausius kanalus savo verslui. Detaliai išnagrinėjamas pardavimų procesas ir visi jo etapai, bei sandorių uždarymo ypatumai. Pristatomos ir aptariamas pardavimų optimizavimo strategijos bei verslo plėtros modeliai.

Trukmė 54 ak. val.
Kaina 0,- Eur (yra papildomų sąlygų)
Registracija tik iki birželio
07d. (vietų kiekis ribotas)

bottom of page